Бізнес каталог Львова - це безкоштовна реклама Вашої компанії в інтернеті. Весь бізнес Львів online


Viasat — супутникове телебачення.

Viasat — супутникове телебачення.

Короткий опис діяльності:

 Viasat – відомий бренд, експерт у створенні та поширенні телевізійних каналів та передач. Viasat має понад 40 телеканалів власного виробництва, які поширюються в 24 країнах Західної та Східної Європи та Балтії. Загальна кількість телеглядачів телебачення Viasat у світі сягає 100 мільйонів.


З квітня 2008 року міжнародне супутникове телебаченняViasat працює в Україні!

Це означає, що у будь-якій точці країни можна дивитися найкращі українські, російські та міжнародні телевізійні канали з ідеальною якістю зображення та звуку. 

Viasat — тільки цікаве телебачення!

Ретельно відібрані українські, російські та міжнародні канали різних жанрів.

Величезна кількість емоцій, яскравих вражень і свіжої інформації 24 години на добу на кращих телеканалах світу.

Канали, представлені в пакетах Viasat, транслюються у якісному перекладі російською або українською мовою. На каналах практично відсутня реклама.
Viasat — цифрове телебачення!

Для приймання сигналу використовуються новітні світові технології, які дозволяють дивитись телебачення з ідеальною якістю зображення та звуку на будь-якому телевізорі, що особливо важливо для сучасних моделей.

Цифровий супутниковий приймач Viasat SRT 7707 має великий набір додаткових функцій, у тому числі електронний програмний гід (EPG) — необхідний і зручний провідник широким спектром телевізійних програм супутникового телебачення Viasat.

Viasat – це якісний сервіс!

Ви маєте можливість зв’язатися з Viasat 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Зателефонувавши до Центру Інформаційної та Сервісної Підтримки, Ви завжди отримаєте повну інформацію з будь-яких питань: умови підключення, канали, які входять до пакетів, ціни. Також тут Вам завжди нададуть технічну та сервісну підтримку.З 01 травня по 31 травня ви маєте можливість підключитись на акційних умовах: вартість підключення від. 99 грн.
Email: zamkovp@gmail.com Контактна особа: Замковий Павло
Телефон: 093 490-39-88
Адреса: м.Львів, вул.В.Великого 16, оф.913
   

  
RSS Feeds
Дозвілля Кінотеатри Viasat — супутникове телебачення.
Львів, Львов, у Львові, во Львове. Реклама у Львові. Бізнес каталог Львова.
Весільні сукні у Львові.