Бізнес каталог Львова - це безкоштовна реклама Вашої компанії в інтернеті. Весь бізнес Львів online


"Газета в дорогу"


Короткий опис діяльності:   “Газета в дорогу” - це єдине безкоштовне щомісячне друковане видання, яке несе в собі найсвіжішу інформацію про рух автобусів, маршрутних таксі, поїздів, літаків (інформація оновлюється щомісяця).   Серед постійних рубрик газети: тематичні рубрики, повідомлення Державної податкової інспекції, народознавчі новели, гурмани, релігійні свята, знаменні дати і прикмети місяця. У рубриці “Розваги” знаходьте цікаві тести, анекдоти, гороскоп на місяць, кросворди та головоломки...    Газета виходить один раз на місяць. Формат B4, зручний у користуванні в транспорті. 20 сторінок.    Наклад від 21000 примірників.

   Тираж “Газети в дорогу” складається щономера під замовлення поширення (аеропорт, автобусні каси Львова та області, залізниця, кур’єрська служба та передплата) що зумовлює 100-відсоткове розповсюдження газети. Таким чином кожен примірник потрапляє в руки потенційному читачеві. Отже, рекламу побачать реальні клієнти. Реклама, розміщена у “Газеті в дорогу”, працює більш ніж один місяць, позаяк газета з розкладами зберігається читачами більше місяця. Читацька аудиторія газети, в основному, складається з активних платоспроможних осіб віком 25-50 років, які працюють, відпочивають і можуть бути потенційними клієнтами з реклами, що оприлюднена в “Газеті в дорогу”.

ГЕОГРАФІЯ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ «Газети в дорогу»: - в касах при купівлі квитків на автобуси приміського, міжміського та міжнародного сполучення; - в довідках і касах Львівського залізничного вокзалу;- на автобусних станціях у районних центрах і населенних пунктах Львівщини: Борислав, Броди, Буськ, Великі Мости, Городок, Добромиль, Добротвір, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам’янка-Бузька, Лопатин, Миколаїв, Мостиська, Новояворівськ, Олесько, Перемишляни, Підкамінь, Рава-Руська, Радехів, Рудки, Сокаль, Сколе, Стрий, Самбір, Ст.-Самбір, Трускавець, Хирів, Ходорів, Червоноград, Яворів та ін.;   - у літаках (борти літаків), які відправляються та прибувають до Львова; - у міжнародних автобусних рейсах (Німеччина, Італія, Британія, Франція, Іспанія, Польша, Латвія та інші країни);- офіси м. Львова, автосалони, СТО, АЗС, банки, оздоровчі центри, магазини будівельних матеріалів та побутової техніки, медичні заклади, салони краси... (в базі даних – понад 7000 фірм та організацій);- на постійно діючих і спеціалізованих виставках, що проходять у м. Львові;- адресна поштова розсилка. Детальнішу інформацію можна отримати: 79015 м.Львів, вул. Городоцька, 205/3 пов., Е-mail: gazeta@lviv.farlep.netт./ф.: (032) 241-88-48, 241-89-81, 238-99-16, 245-12-18, м.т.: (067) 370-58-69; (067) 671-48-29; (050) 371-58-09. 
Email: gazeta@lviv.farlep.net Веб сторінка: www.gvd.com.ua (в розробці) Контактна особа: Ольга і Тарас Явір
Телефон: (032) 241-88-48
Адреса: 79015 м.Львів, вул. Городоцька, 205/3 пов.
   

  
RSS Feeds
"Газета в дорогу"
Львів, Львов, у Львові, во Львове. Реклама у Львові. Бізнес каталог Львова.
Весільні сукні у Львові.