Бізнес каталог Львова - це безкоштовна реклама Вашої компанії в інтернеті. Весь бізнес Львів online


Освіта за кордоном "ПП ЛЕМАН"

Освіта за кордоном

Короткий опис діяльності:

ПП «Леман» пропонує повний спектр послуг, пов’язаних з  навчання за кордоном. Леман являється офіційним представником закордонних навчальних закладів в Україні, надає всі необхідні консультації, готує та подає пакет документів в навчальний заклад. Серед країн,  навчальні заклади яких представляє Леман, є Польща, Чехія, США, Канада, Італія, Британія, Мальта,  Литва, Росія та ін.

 

 

ПП «Леман» - це компанія, що пропонує повний спектр послуг по вступу в закордонні навчальні заклади. Серед ВУЗів, які пропонує «Леман» є найвідоміші та найрейтинговіші ВНЗ Польщі, Чехії, Канади, США, Британії, Італії, Литви, Росії та ін.

Послуги ПП «Леман» - це допомога та консультування при підборі ВНЗ та спеціальності, формування та подача пакету документів для вступу в ВУЗ,  допомога при пошуку та бронюванні житла, візова підтримка, страхування, інформаційна підтримка в перший рік навчання.

Для клієнтів, які бажають скористатися частиною наших послуг, Леман пропонує такі послуги як подача документів в вузи Польщі, переклад документів польським присяжним перекладачем, проставлення апостилю, реєстрація на подачу документів для візи, страхування, тощо.

Також ПП «Леман» пропонує мовні курси за кордоном   (на Мальті, в Англії, Франції, Німеччині, Канаді, США, Іспанії, Китаї, Чехії та ін.) і різноманітні канікулярні  програми та літні табори для дітей і підлітків.

Email: osvita.leman@gmail.com Веб сторінка: www.leman-osvita.com.ua Контактна особа: Оксана
Телефон: 032 2 44 46 42, 067 321 49 92, 067 67 24 519
Адреса: м. Львів Вул. Зелена 109/23
   

  
RSS Feeds
Освіта за кордоном "ПП ЛЕМАН"
Львів, Львов, у Львові, во Львове. Реклама у Львові. Бізнес каталог Львова.
Весільні сукні у Львові.