Бізнес каталог Львова - це безкоштовна реклама Вашої компанії в інтернеті. Весь бізнес Львів online


Ресетка

Ресетка

Короткий опис діяльності:

Про нас

Фірма "RESETka" була створена в 2011 році. За цей час фірма зарекомендувала себе як надійна, відповідальна структура, яка постійно вдосконалюється, враховуючи побажання клієнтів.


Основним завданням, яке ми ставимо перед собою з моменту заснування фірми, є надання нашим Покупцям можливості широкого вибору та придбання високоякісної техніки за максимально доступною ціною з її доставкою в найкоротші терміни.

Наші підрозділи:

 • Інтернет-магазин 
  Інтернет - магазин комп'ютерної та цифрової техніки “RESETka” – це техніка відомих виробників за найкращими цінами, це гарантія якості, це можливість оточити себе речами які зроблять Ваше життя комфортнішим, яскравішим і більш насиченим приємними моментами і позитивними відчуттями.Інтернет-магазин в порівнянні зі звичайними магазинами, є більш вигідним місцем для здійснення покупок, оскільки саме тут ми можемо запропонувати Вам найнижчу ціну, гарантію якості та вигідні умови доставки і сервісу.

 • Фізичний магазин - офіс Ресетка (видача замовлень)
  Наша фізична то юридична адреса: ТзОВ "Ресетка", м. Львів, вул. Зелена 149А, інд. 79035
  У нас величезний вибір техніки, аксесуарів, комплектуючих, програмного забезпечення та багато чого іншого від виробників із світовим ім’ям. Завдяки нашій роботі у Вас з’явиться більше вільного часу.

 • Ремонт та обслуговування
  Післягарантійне обслуговування та ремонт компютерної та оргтехніки, теле, відео, аудіо апаратури то іншої електротехніки.
  Заправка та регенерація картриджів, установка СНПЧ, заміна та ремонт запчастин.
  Дрібний гурт та роздрібна продаж витратних матеріалів.

Щоб зробити покупку в магазині Ресетка Ви можете скористатись сайтом або зателефонувати. За більш детальною інформацією звертайтесь до співробіників нашого магазину.

Email: contact@resetka.com.ua Веб сторінка: http://www.resetka.com.ua Контактна особа: Ігор
Телефон: (067) 675 90 60
Адреса: 79035, м.Львів вул.Зелена 149 А
   

  
RSS Feeds
Львів, Львов, у Львові, во Львове. Реклама у Львові. Бізнес каталог Львова.
Весільні сукні у Львові.