Бізнес каталог Львова - це безкоштовна реклама Вашої компанії в інтернеті. Весь бізнес Львів online


Восьмий Хід , рекламно-виробнича компанія

Восьмий Хід  , рекламно-виробнича компанія

Короткий опис діяльності:

1) Розробка дизайну (від візитки до фірмового стилю),  додрукарська підготовка

2) Офсетний друк: багатотиражна поліграфія від візитки до А1 формату - плакати, буклети, листівки, кишенькові календарики, календарі-гірки, настінні календарі, паперові пакети, папки, фірмові бланки, етикетки, цінники, конверти, а також журнальна, газетна та книжкова продукція.

3) Цифровий друк: оперативний друк на папері, картоні, самоклейці до А3 формату, виготовлення пластикових карток , різноманітної  малотиражної поліграфічної продукції.

4) Широкоформатний друк: повноколірний високоякісний друк на самоклейкій плівці, банері, банерній  сітці, сітіпапері, холсті, просвітній плівці, текстилі, пластмасі (ПВХ, поліпропілені), картоні,  склі, ДВП, металі, дереву (друк на рівних поверхнях або на рулонних матеріалах).

5) Спеціалізовані види друку:

• Тамподрук: друк в кілька кольорів на складній поверхні найрізноманітнішої форми - дозволяє  нанесення зображення на сувеніри та канцелярські товари, одяг, посуд.

• Шовкографія: друк в кілька кольорів грубим шаром фарби на картоні, тканині, пластмасі та інших рівних листових  поверхнях.

  Тиснення фольгою, конгрев, нанесення голографічних зображень.

6) Виготовлення різноманітної рекламної упаковки  з нанесенням зображення:  картонні коробки  будь-якої складності, поліетиленові пакети, виготовлення надувних кульок та надувних конструкцій будь-якої форми, виготовлення пакувального скотчу з надруком.

7) Зовнішня реклама:

• Виготовлення та встановлення світлових вивісок будь-якої складності, об'ємних букв, виносних щитків, кутків споживача, стендів, різноманітних підставок, поличок, цінників,  виставкових конструкцій, оформлення аплікаціями вітрин магазинів, транспорту.

• Високоточна фігурна порізка листових матеріалів (ПВХ, акрил і т.д) гравером та лазером, плотерна порізка самоклейкої плівки.

• Розміщення реклами на бігбордах, брендмауерах, сітілайтах та інших рекламних конструкціях по території  усієї  України.

8) BTL-кампанії: організація та проведення промо акцій, презентацій, дегустацій, розповсюдження  рекламних листівок, підготовка до участі у виставках .

 

Email: 8hid.lviv@gmail.com Веб сторінка: www.8hid.com.ua
Телефон: (032) 245 84 00
Адреса: м.Львів. вулюНаукова 3а
   

  
RSS Feeds
Послуги Рекламні послуги
Львів, Львов, у Львові, во Львове. Реклама у Львові. Бізнес каталог Львова.
Весільні сукні у Львові.